Cadre didactice titulare

Nr.

Numele

Email - @spiruharet.ro

1.     

Prof. univ. dr. Albeanu Grigore

g.albeanu.mi@spiruharet.ro

2.     

Prof. univ. dr. Bondrea Laura Goran

goran.laura@spiruharet.ro

3.     

Conf. univ. dr. Bondrea Marian

ushefs_bondrea.marian@spiruharet.ro

4.     

Prof.univ.dr. Bratu Sofia 

sofia.bratu@spiruharet.ro  

5.     

Prof. univ. dr. Cojocaru Adin Marian

ushefs_cojocaru.adin@spiruharet.ro

6.     

Prof. univ. dr. Sabău Elena

ushefs_sabau.elena@spiruharet.ro

7.     

Conf. univ. dr. Cojocaru Marilena

ushefs_cojocaru.marilena@spiruharet.ro

8.     

Conf. univ. dr. Gheorghe Daniel

ushefs_gheorghe.daniel@spiruharet.ro

9.     

Conf. univ. dr. Teodorescu Simona Anemari

ushefs_teodorescu.simona@spiruharet.ro

10.  

Lector univ. dr. Buţu Ioana Maria

ushefs_butu.oana@spiruharet.ro

11.  

Lector univ. dr. medic. Buhociu Elena

ushefs_buhociu.elena@spiruharet.ro

12.  

Lector univ. dr. Cătună George Cristian

ushefs_catuna.george.cristian@spiruharet.ro

13.  

Lector univ. dr. Damian Alexandru Miron

mdamian.dppd@spiruharet.ro

14.  

Lector univ. dr. Ghinea Carmen

carmen.ghinea@spiruharet.ro

15.  

Lector univ. dr. Dumangiu Mihail Alexandru

dumangiu.mihail@spiruharet.ro

16.  

Lector univ. dr. Gheorghe Ioana Georgeta

ushefs_gheorghe.ioana@spiruharet.ro

17.  

Lector univ. dr. Ivan Paula

ushefs_ivan.paula@spiruharet.ro

18.  

Lector univ.dr. Iorga Anca

anca.iorga@spiruharet.ro

19.  

Lector univ. dr. Păun Dan Gheorghe

ushefs_paun.dan@spiruharet.ro

20.  

Lector univ. dr. Teuşdea Claudiu

ushefs_teusdea.claudiu@spiruharet.ro

21.  

Lector univ. dr. Jianu Anca

ushefs_jianu.anca@spiruharet.ro

22.  

Asist.univ. dr. Ristea Cristian

cristian.ristea@spiruharet.ro

23.  

Asist.univ. dr. Săndulache Ștefan

ushefs_sandulache.stefan@spiruharet.ro

24.  

Asist. univ. drd. Dumitrica Maria Liliana

maria.dumitrica@spiruharet.ro

25.  

Asist. univ. dr. Jari Sabri

jari.sabri@spiruharet.ro

26.  

Asist. univ. dr. Vasile Georgiana

georgiana.vasile@spiruharet.ro

27. Conf. univ. dr. Coca George Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.
28.   Conf. univ. dr.  Drăguşin Elena Denisa drăguşAceastă adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Cadre didactice asociate

1.     

Prof. univ. dr. Vâjială Graţiela Elena

ushefs_vajiala.gratiela@spiruharet.ro

2.     

Conf. univ. dr. Cojanu Florin

florin.cojan@spiruharet.ro

3.     

Conf. univ. dr. medic Busneag Carmen Iliana

busneag.iliana@spiruharet.ro

4.     

Conf. univ. dr. Fleancu Leonard 

leonard.fleancu@spiruharet.ro

5.     

Conf. univ. dr. Ferrario Bianca

bianca.ferrario@spiruharet.ro

6.     

Conf. univ. dr. Popescu Corina

popescu.corina@spiruharet.ro

7.     

Lector univ. dr. Cojocaru Monica

monica.cojocaru@spiruharet.ro

8.     

Lector univ. dr. medic Posea Cristian

posea.cristian@spiruharet.ro